Świąteczne kateringi i przyjęcia

28 listopada 2019

Ale zanim omówimy kateringi, czy przyjęcia, chcielibyśmy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia:

świąteczne życzenia

Kateringi na święta? – Czemu nie?!
Szanowni Państwo, jeśli w tym szalonym okresie przedświątecznym chcecie podarować sobie odrobinę wytchnienia i spokoju – zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty!!!
Pozwólcie, że my przygotujemy Wam pyszne Wigilijne dania, a Wy zajmijcie się innymi sprawami, takimi jak choinka, czy prezenty.
Zamówienia przyjmujemy do godz. 20:00 w środę 18 grudnia.
Odbiór potraw planujemy na niedzielę 22 grudnia do godz. 19:00.

kataringi

Siwy Dym zaprasza do organizacji przyjęć świątecznych dla firm i osób prywatnych. Spotkania wigilijne są u nas wyjątkowe, ponieważ gwarantujemy przytulną, świąteczną atmosferę, którą tworzą wspaniałe dekoracje sal i umiejętnie dobrana muzyka.
O smaku naszych potraw nie musimy wspominać, bo przede wszystkim, jest domowy i świąteczny. Staramy się, aby nasze dania były zgodne z tradycyjnymi recepturami naszych babć i mam. Dlatego kateringi cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów.
Ponadto, okres świąteczny jest ty czasem, kiedy wiele osób organizuje np. chrzciny. Siwy Dym serdecznie zaprasza do zorganizowania tego uroczystego przyjęcia w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Zadbamy o Wasz komfort i z przyjemnością zaprosimy w nasze progi. Przykładowe menu na przyjęcia znajdziecie Państwo tutaj.
Oczywiście, na co dzień zapraszamy do degustacji naszego stałego menu.
Zapraszamy

kateringi - menu świąteczne