Dancingi i imprezy

Dancingi i dyskoteki organizowane w weekendy w Siwym Dymie mają już określoną renomę i cieszą się wielkim zainteresowaniem. Szalone imprezy taneczne odbywają się równolegle na dwóch salach, w prawie każdy piątek i sobotę, od godz. 20:00 do 3:00. Dancing w Siwym Dymie jest też okazją do zorganizowania wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, a także innych uroczystości, takich jak urodziny, czy integracje w małym gronie.

ZBLIŻAJĄCE SIĘ DANCINGI:

-> Pamiętamy o zachowaniu obowiązującego rygoru sanitarnego związanego z zapobieganiem Covid-19.


CZY TRZEBA ROBIĆ REZERWACJĘ?

Zawsze przed dancingiem można zarezerwować stolik: za pomocą tego formularza, telefonicznie nr 607 324 666, sms-em lub za pośrednictwem facebooka. Można również zamówić menu.

Podczas dancingu można na bieżąco zamawiać dania z karty. Kuchnia otwarta jest zawsze do godz. 23:00. Skrócona – dancingowa karta menu do godz. 01:00.

Dzięki temu, nawet niewielkie grupy mogą urządzić sobie małe przyjęcie i bawić się wspaniale, korzystając z oferowanej przez nas muzyki.

JAK ZROBIĆ REZERWACJĘ?


UWAGA – jeśli chcesz zarezerwować na dancingu stolik powyżej 8 osób – zrób przedpłatę /w barze lub na konto/ w wys. 30 zł/os.
Kwotę, którą wpłacisz – odliczymy od wejściówek.
Rezerwacje
, te bez przedpłaty, będą „trzymane” do 30 min od podania godziny przybycia, ale nie dłużej niż do godz. 22-giej.

Zarezerwuj stolik online

Konto do wpłaty za rezerwacje stolików:
ZADYMA s.c.
– 74 8808 0006 0010 0197 9062 0001
Przykładowy tytuł wpłaty:
„Dancing w dniu ……… , sala dolna, 8 os., dla Kowalski Jan”

W przypadku nieobecności na dancingu, dokonane przedpłaty nie podlegają zwrotowi i nie będą przenoszone na poczet rezerwacji na inny dzień.

Prosimy Was o wyrozumiałość – nie chcemy nikomu utrudniać rezerwacji, ale wielu z Was robi je, a później nie przyjeżdża na dancing. Stoliki stoją puste, a inni Goście podpierają ściany.

KTO GRA NA DANCINGACH?

Na sali górnej odbywa się dyskoteka, którą prowadzi doświadczony DJ EFENDI. Ponieważ doskonale potrafi dostosować muzykę do potrzeb naszych Gości, cieszy się on ogromną popularnością.

Dolna sala to miejsce, gdzie odbywa się tradycyjna zabawa taneczna z zespołem na żywo. Wiele grup muzycznych z Lubelszczyzny pierwsze kroki stawiało w Siwym Dymie, grając dancingi. W wyniku tego, teraz są to bardzo popularne i  rozchwytywane zespoły weselne. Na naszej scenie grali m.in.: AKCES, AKORD, AUDIO NATURALNI, BAYER DANCE, DEFAKTO, DEIKS, DEKRET, DOBRA NOCKA, DYNAMIC, EDIT,  EXTRAT, FREE BOYS, GRZANIEC, HELLO, HIGH LIFE, KLIMAT, KONKRET, KUMPLE JANOSIKA, LORENS, MAXIMUSS BAND, METRUM, MIGLANC, MUZYCZNY PREZYDENT, PARACAS, PARAGRAPH, PARZENICA, PO ZBÓJU, REPLAY, REFLEX, RELAX, RETRO BAND, SAVAN, SILVERBOY,  SILVERS, TENER, VERS, VOICE BAND, QATRO.

JAK JEST NA DANCINGACH?

Wszystkich Gości odwiedzających Siwy Dym, a w szczególności uczestników imprez organizowanych w obiekcie, obowiązuje REGULAMIN IMPREZ W SIWY DYMIE.

Oprócz dancingów jesteśmy też znani z fantastycznych imprez, takich jak Andrzejki w Kazimierzu Dolnym oceniane bardzo wysoko, Sylwester, czy Ostatki.

Siwy Dym to nie tylko miejsce, gdzie odbywają się dancingi, ale również ludzie – ci, którzy tu pracują oraz nasi fantastyczni Goście.

Menadżerowie, kelnerzy, pracownicy kuchni oraz obsługa techniczna to ludzie wyjątkowi – pełni pasji i zawsze pozytywni, a nasi Goście, zwłaszcza Ci najwierniejsi, to nasze „motywatory” do bycia coraz lepszymi.

DANCINGI W SIWYM DYMIE W WASZYCH OCZACH:

A tak o nas, na Facebooku pisali nasi Dancingowicze: