Wieczór kawalerski

Dancingi, które odbywają się w Siwym Dymie w piątki i soboty są doskonałą okazją na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego.
Dla wielu przyszłych Panów Młodych wieczór kawalerski ma niezwykle duże znaczenie, ponieważ to ostatni moment na bezkarne szaleństwo. Oczywiście nie każdy mężczyzna wyznaje zasadę, iż tego wieczoru trzeba dać z siebie wszystko, ale każdy zasługuje na uczczenie ostatniego wieczoru wolności bawiąc się w najlepszym męskim towarzystwie. Jak więc zorganizować wieczór kawalerski, który na długo zapadnie w pamięć Panu Młodemu i gościom?

Jak zorganizować wieczór kawalerski – w skrócie:

  1. Przygotujcie listę gości.
  2. Ustalcie termin imprezy.
  3. Zaproście uczestników.
  4. Dokonajcie rezerwacji stolika lub sali w Siwym Dymie.
  5. Przygotujcie plan wieczoru.
  6. Zaplanujcie przekąski i alkohol.
  7. Rozpocznijcie zabawę w dobrych humorach i bawcie się tak, aby w dobrych humorach ją skończyć!
  8. Nie zapomnijcie przypomnieć dziewczynom o organizacji wieczoru panieńskiego!

Poniżej prezentujemy dwa zestawy menu. Wybór pierwszego ON-ON-ONI nie zwalnia z obowiązku zakupienia wejściówki na dancing. Natomiast wybierając drugi – wejściówki nie trzeba już kupować.

Jeżeli chcecie Panowie zamówić którykolwiek z zestawów, należy wpłacić zadatek w wys. 50% wartości całego menu bezpośrednio w Restauracji lub na konto nr:

konto bankowe

ZADYMA s.c. Pintscher, Majerczyk
BANK SPÓŁDZIELCZY W MSZANIE DOLNEJ
74 8808 0006 0010 0197 9062 0001

Pamiętajcie, aby przy organizacji wieczoru kawalerskiego zaplanować sobie budżet na alkohol, ponieważ w Siwym Dymie, podczas dancingów, nie można wnosić własnych trunków oraz jedzenia.