Dancingi i imprezy

Dancing i dyskoteka organizowane w weekendy w Siwym Dymie mają już określoną renomę i cieszą się wielkim zainteresowaniem. Szalone imprezy taneczne odbywają się równolegle na dwóch salach, w prawie każdy piątek i sobotę, od godz. 20:00 do 3:00. Dancing w Siwym Dymie jest też okazją do zorganizowania wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, a także innych uroczystości, takich jak urodziny, czy integracje w małym gronie.

ZBLIŻAJĄCE SIĘ IMPREZY:

07.12 – sobota – dancing DJ EFENDI + zespół SAVAN
13.12 – piątek – dancing DJ EFENDI + zespół METRUM
14.12 – sobota – dancing DJ EFENDI + zespół MAXIMUSS BAND
20.12 – piątek – dancing DJ EFENDI + zespół AUDIO NATURALNI
21.12 – sobota – dancing DJ EFENDI + zespół RELAX
26.12 – czwartek – dancing DJ EFENDI + zespół FREE BOYS
27.12 – piątek – dancing DJ EFENDI + zespół PREZYDENT
28.12 – sobota – dancing DJ EFENDI + zespół KLIMAT
31.12 – wtorek – BAL SYLWESTROWY – DJ EFENDI + zespół RETRO BAND /pełna rezerwacja miejsc/

JAK ZROBIĆ REZERWACJĘ?

Zawsze przed dancingiem można zarezerwować stolik: za pomocą tego formularza, telefonicznie nr 607 324 666, sms-em lub za pośrednictwem facebooka. Można również zamówić menu.

Nasze standardowe menu dancingowe ON-ONA-ONI zobaczysz TUTAJ (wybierając je trzeba jeszcze zapłacić wejściówkę na dancing). Można też ustalić bogatsze menu, którego przykład zobaczysz TUTAJ (wtedy nie płaci się już za wejście na dancing). Zamówienie każdego z powyższych zestawów wymaga zapłaty zadatku w wys. 20 zl/os.

Podczas dancingu można też na bieżąco zamawiać dania z karty. Kuchnia otwarta jest zawsze do godz. 23:00, a i potem nie pozostawimy Was głodnymi, ponieważ w godzinach nocnych zawsze można zamówić coś pysznego z karty dancingowej.

Dzięki temu, nawet niewielkie grupy mogą urządzić sobie małe przyjęcie i bawić się wspaniale, korzystając z oferowanej przez nas muzyki.

UWAGA – jeśli chcesz zarezerwować na dancingu stolik dla 10 osób lub więcej – zrób przedpłatę /w barze lub na konto/ w wys. 10 zł/os.
Kwotę, którą wpłacisz – odejmiemy od Twojego biletu wstępu.
Rezerwacje będą „trzymane” do 30 min od podania godziny przybycia.

Zarezerwuj stolik online

Konto do wpłaty za rezerwacje stolików:
ZADYMA s.c.
– 74 8808 0006 0010 0197 9062 0001
Przykładowy tytuł wpłaty:
„Dancing w dniu ……… , sala dolna, 4 os., dla Kowalski Jan”

W przypadku nieobecności na dancingu, dokonane przedpłaty nie podlegają zwrotowi i nie będą przenoszone na poczet rezerwacji na inny dzień.

Prosimy Was o wyrozumiałość – nie chcemy nikomu utrudniać rezerwacji, ale wielu z Was robi je, a później nie przyjeżdża na dancing. Stoliki stoją puste, a inni Goście podpierają ściany.

JAK JEST NA DANCINGACH?

Na sali górnej odbywa się dyskoteka, którą prowadzi doświadczony DJ EFENDI, doskonale potrafiący dostosować muzykę do potrzeb naszych Gości.

Dolna sala to miejsce, gdzie odbywa się tradycyjna zabawa taneczna z zespołem na żywo. Wiele grup muzycznych z Lubelszczyzny pierwsze kroki stawiało w Siwym Dymie. Teraz są to bardzo popularne i  rozchwytywane zespoły weselne. Na naszej scenie grali m.in.: AKCES, AKORD, AUDIO NATURALNI, BAYER DANCE, DEFAKTO, DEIKS, DEKRET, DOBRA NOCKA, DYNAMIC, EDIT,  EXTRAT, FREE BOYS, GRZANIEC, HELLO, HIGH LIFE, KLIMAT, KONKRET, KUMPLE JANOSIKA, LORENS, MAXIMUSS BAND, METRUM, MIGLANC, MUZYCZNY PREZYDENT, PARACAS, PARAGRAPH, PARZENICA, PO ZBÓJU, REPLAY, REFLEX, RELAX, RETRO BAND, SAVAN, SILVERBOY,  SILVERS, TENER, VERS, VOICE BAND, QATRO.

Wszystkich Gości odwiedzających Siwy Dym, a w szczególności uczestników imprez organizowanych w obiekcie, obowiązuje REGULAMIN IMPREZ W SIWY DYMIE.

Oprócz dancingów jesteśmy też znani z fantastycznych imprez, takich jak Andrzejki w Kazimierzu Dolnym oceniane bardzo wysoko, Sylwester, czy Ostatki.

Siwy Dym to nie tylko miejsce, ale również ludzie – ci, którzy tu pracują oraz nasi fantastyczni Goście.

Menadżerowie, kelnerzy, pracownicy kuchni oraz obsługa techniczna to ludzie wyjątkowi – pełni pasji i zawsze pozytywni, a nasi Goście, zwłaszcza Ci najwierniejsi, to nasze „motywatory” do bycia coraz lepszymi.

SIWY DYM W WASZYCH OCZACH:

A tak o nas, na Facebooku pisali nasi Dancingowicze: