Szkolenia

Siwy Dym to nie tylko restauracja, ale miejsce, gdzie można zorganizować różnorakie szkolenia. To że obiekt jest bardzo duży, pozwala na jednoczesną obsługę do 150 os. Dzięki temu, jest on idealny do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz innych eventów firmowych. Warto rozpatrzeć możliwość zaplanowania tutaj posiedzeń Rad Nadzorczych, które wymagają pomieszczeń cichych i sprzyjających wydajnym dyskusjom.

Sale konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne:
1. Sala szkoleniowa duża (ok. 10m x 20m) przeznaczona dla max 100 osób
2. Sala szkoleniowa mała (ok. 5m x 15m) przeznaczona dla max 50 osób

Wyposażenie

Sale konferencyjne są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny, zapewniający swobodę i komfort prowadzenia wykładów i szkoleń. Zapewniamy także profesjonalne nagłośnienie. Kameralne i klimatyzowane wnętrza, to gwarancja wygody, a przede wszystkim dyskrecji. W zależności od Państwa potrzeb przygotujemy odpowiednią oprawę gastronomiczną dla wszystkich uczestników i bazę noclegową dla kilkunastu osób.

W cenę wynajmu sali konferencyjnej wliczone jest wyposażenie:

  • nagłośnienie
  • projektor multimedialny
  • ekran
  • flipchart
  • szybkie łącze internetowe Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • mikrofon bezprzewodowy

Szkolenia, a usługi dodatkowe

Oczywiście, organizując w Siwym Dymie szkolenia, możecie Państwo liczyć nie tylko na wynajem sal, ale również na przygotowanie zróżnicowanych przerw kawowych oraz całodzienne wyżywienie. Wyżywienie dla grup ustalamy indywidualnie i zawsze w cenach promocyjnych. Przykładowe menu dla grup można zobaczyć tutaj.
Często, w ramach pobytu biznesowego, oczekujecie Państwo atrakcji wieczornych. I te również możemy zapewnić. Więcej można dowiedzieć się tutaj.
Ponadto, posiadamy 8 pokoi z łazienkami, w których łącznie może nocować 14 osób.

Zaplanujcie z nami udane spotkanie i zarezerwujcie salę konferencyjną w Siwym Dymie, a my zadbamy o to, aby szkolenia były klimatyczne i oryginalne.

W celu dokonania rezerwacji, prosimy kontaktować się z Menadżerem Siwego Dymu:

telefon szkolenia