Imprezy rodzinne

Organizacja przyjęć komunijnych, czy chrzcin w lokalach jest już od pewnego czasu standardem. Jednak, nie ulega wątpliwości, że również imieniny, jubileusz, czy urodziny w restauracji, to wybór o wiele wygodniejszy od samodzielnego organizowania imprezy w swoim domu. Zwalnia to Państwa z wielu obowiązków. Daje komfort i poczucie, że imprezy rodzinne będą przygotowane przez profesjonalną obsługę.

Restauracja Siwy Dym jest miejscem bardzo wszechstronnym, wprost stworzonym do organizacji tego typu uroczystości. Dzięki wyśmienitej kuchni i życzliwej obsłudze pomożemy Państwu uczynić ten dzień wyjątkowym. Postaramy się wywrzeć na Waszych Gościach bardzo dobre wrażenie. Imprezy rodzinne przestaną być obciążeniem, w szczególności dla Pań domu, które zawsze są zabiegane i nie mają czasu poświętować z innymi.

Atrakcje na imprezy rodzinne

Proponujemy również atrakcje dodatkowe, które podkreślą uroczysty charakter tego dnia. Oprócz eleganckiego wystroju stołu możemy np. udekorować salę balonami, czy girlandami, zapewnić opiekę animatorów dla najmłodszych, zorganizować mini plac zabaw. Możemy nawet zaprosić prawdziwych górali, aby odśpiewali na żywo „Sto lat” dla jubilatów.
Coraz bardziej powszechne jest obchodzenie w lokalu osiemnastych urodzin w gronie przyjaciół i rodziny. Są to już imprezy o większym rozmachu ponieważ, nie tylko składają się z poczęstunku, ale również z zabawy tanecznej. Coraz częściej towarzyszy im nawet pokaz fajerwerków.
Dla tych z Państwa, którzy chcieliby zorganizować właśnie takie przyjęcie, proponujemy oprawę muzyczną naszego DJ-a, albo wręcz jednego z zespołów muzycznych z którymi na co dzień współpracujemy. Rozwiązanie takie jest bardzo wygodne, dlatego że nie musicie się już Państwo martwić o oświetlenie, czy nagłośnienie, które w takich sytuacjach zapewniamy.

Menu na imprezy rodzinne

Poniżej przedstawiamy propozycje menu na przyjęcia. Zestaw podstawowy obejmujący zupę, danie główne, deser oraz napoje to koszt 59 zł/os. Jeżeli zestaw taki rozszerzymy o osiem przekąsek zimnych, wtedy jego cena wzrośnie do 99 zł za 1 osobę i.t.d. Oczywiście jesteśmy bardzo elastyczni i z przyjemnością dopasujemy menu do Państwa wymagań.

Specjalne wymagania Gości

Warto podkreślić, że w ramach standardowej opłaty, możemy dostosować menu do diet, które obecnie, bardzo często zmuszeni są przestrzegać Państwa Goście np. bezglutenowa, bez laktozy, wegetariańska, czy wegańska itp.
Poniżej przykłady dań wegetariańskich, które możemy zaproponować zamiennie za dania podstawowe:

ZUPY:
Krem pomidorowo-paprykowy z fetą
Zupa z białych warzyw z pesto i czarnuszką
Krem borowikowy z ziołowymi grzankami

DANIA GŁÓWNE:
Tagliatelle z cukinii
Tagliatelle ze szpinakiem i suszonymi pomidorami
Penne w sosie kurkowym
Papryka faszerowana ryżem i warzywami
Cukinia faszerowana kaszą pęczak i warzywami
Gołąbki z kaszą gryczaną
Moskole z sosem borowikowym
Dorsz ze szpinakiem i ryżem
Sandacz w pistacjach z moskolami

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem uroczystości rodzinnej w Siwym Dymie, to prosimy o kontakt z menadżerem restauracji: