O nas

Siwy Dym to restauracja o niecodziennym, góralskim wystroju i miłej atmosferze. Usytuowana jest w pięknej okolicy oraz bliskim sąsiedztwie Puław, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa. Obiekt oferuje Gościom duży, bezpłatny parking i obszerny plac zabaw. Spędzanie tu wolnego czasu z rodziną nabiera nowego wymiaru. Siwy Dym rekomendowany jest jako miejsce dla rodzin z dziećmi i obiekt przyjazny zwierzętom.

Naszą specjalnością jest tradycyjna kuchnia polska i góralska. Kto raz skosztuje naszych dań, często będzie do nas wracał.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa przyjęcie weselne (sala weselna pomieści nawet 300 os.), ślub w plenerze, chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze i inne imprezy okolicznościowe.

Oprócz smacznego jedzenia gwarantujemy doskonałą zabawę. W weekendy organizujemy najlepsze w okolicy dancingi. Imprezy taneczne odbywają się w prawie każdy piątek i sobotę, równolegle na dwóch salach. Na Sali górnej jest dyskoteka z doświadczonym DJ, natomiast na dolnej zabawa taneczna z zespołem na żywo. Wyróżniają nas fantastyczne imprezy, takie jak: andrzejki w Kazimierzu Dolnym oceniane bardzo wysoko, sylwester, czy ostatki. Wieczór panieński, czy wieczór kawalerski zorganizowany podczas dancingu w Siwym Dymie to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Naszą ofertę kierujemy  również do biur podróży i firm. Organizujemy szkolenia, konferencje, a także spotkania integracyjne. Sale szkoleniowe, którymi dysponujemy, mają pełne wyposażenie konferencyjne. Możemy też zaproponować serwisy kawowe, wyżywienie i noclegi dla grup.