Dla firm

Siwy Dym to nie tylko miejsce przyjazne Kilientom indywidualnym, ale również wychodzące na przeciw z ofertą dla Firm. Zorganizujemy dla Państwa każde wydarzenie.
Rozległe zielone tereny wokół naszego obiektu oraz atrakcje Kazimierza Dolnego, z którym sąsiadujemy, to doskonały sposób na spędzenie wolnych chwil po ciężkiej pracy. Nasza oferta konferencyjna skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie oryginalny klimat i wystrój oraz wysoki standard świadczonych usług.

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyczne sale konferencyjne pozwalające na jednoczesną obsługę do 150 os. Są one idealne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń oraz wszelkich innych eventów firmowych. Warta polecenia jest możliwość organizacji kilkudniowych szkoleń dla kilkunastoosobowych grup. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Z przyjemnością zorganizujemy spotkania integracyjne dla firm, dla pracowników, czy kontrahentów Państwa firmy. Oczywiście, począwszy od spotkań skromnych, aż po imprezy bardzo huczne, napełnione wieloma atrakcjami. Przykłady takich eventów można zobaczyć tutaj.

Współpracujemy również z licznymi biurami podróży, które chętnie korzystają z usługi wyżywienia grup zwiedzających Kazimierz, Wąwolnicę, Nałęczów, czy Puławy. Dzieje się tak względu na dogodną lokalizację  Siwego Dymu, bezpłatny, duży parking oraz sprawdzoną jakość posiłków.
Jesteśmy obiektem w okolicy Red Hot Fruits Graj w automat online unikalnym, ponieważ możemy przyjąć jednocześnie grupy ponad 300 osobowe. Również w przeciwieństwie do Kazimierza, czy Nałęczowa, możemy zorganizować biesiadę przy ognisku.