Imprezy rodzinne

Organizacja przyjęć komunijnych, czy chrzcin w lokalach jest już od pewnego czasu standardem. Jednak, nie ulega wątpliwości, że również imieniny, jubileusz, czy urodziny w restauracji, to wybór o wiele wygodniejszy od samodzielnego organizowania imprezy w swoim domu. Zwalnia to Państwa z wielu obowiązków. Daje komfort i poczucie, że imprezy rodzinne będą przygotowane przez profesjonalną obsługę.

Restauracja Siwy Dym jest miejscem bardzo wszechstronnym, wprost stworzonym do organizacji tego typu uroczystości. Dzięki wyśmienitej kuchni i życzliwej obsłudze pomożemy Państwu uczynić ten dzień wyjątkowym. Postaramy się wywrzeć na Waszych Gościach bardzo dobre wrażenie. Imprezy rodzinne przestaną być obciążeniem, w szczególności dla Pań domu, które zawsze są zabiegane i nie mają czasu poświętować z innymi.

Atrakcje na imprezy rodzinne

Proponujemy również atrakcje dodatkowe, które podkreślą uroczysty charakter tego dnia. Oprócz eleganckiego wystroju stołu możemy np. udekorować salę balonami, czy girlandami, zapewnić opiekę animatorów dla najmłodszych, zorganizować mini plac zabaw. Możemy nawet zaprosić prawdziwych górali, aby odśpiewali na żywo „Sto lat” dla jubilatów.
Coraz bardziej powszechne jest obchodzenie w lokalu osiemnastych urodzin w gronie przyjaciół i rodziny. Są to już imprezy o większym rozmachu ponieważ, nie tylko składają się z poczęstunku, ale również z zabawy tanecznej. Coraz częściej towarzyszy im nawet pokaz fajerwerków.
Dla tych z Państwa, którzy chcieliby zorganizować właśnie takie przyjęcie, proponujemy oprawę muzyczną naszego DJ-a, albo wręcz jednego z zespołów muzycznych z którymi na co dzień współpracujemy. Rozwiązanie takie jest bardzo wygodne, dlatego że nie musicie się już Państwo martwić o oświetlenie, czy nagłośnienie, które w takich sytuacjach zapewniamy.

Specjalne wymagania Gości

Warto podkreślić, że w ramach standardowej opłaty, możemy dostosować menu do diet, które obecnie, bardzo często zmuszeni są przestrzegać Państwa Goście np. bezglutenowa, bez laktozy, wegetariańska, czy wegańska itp.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem uroczystości rodzinnej w Siwym Dymie, to prosimy o kontakt z menadżerem restauracji: