Komunie

Komunie, czy chrzciny to takie dni w naszym życiu, w których staramy się skupić na kwestiach duchowych i nie powinniśmy rozpraszać się na sprawy organizacyjne związane z gotowaniem itp.
Smaczna kuchnia i nasze doświadczenie gwarantują, że ten odświętny czas spędzicie Państwo w komfortowych warunkach i oryginalnej aranżacji.
Siwy Dym od wielu lat organizuje przyjęcia komunijne i inne imprezy okolicznościowe.

Pakiety menu na komunie są elastyczne i dostosowane do Państwa potrzeb i możliwości. Ponieważ proponujemy różne zakresy menu. Począwszy od dwudaniowego obiadu z deserem, aż po przyjęcie z przystawkami i kilkoma daniami gorącymi. Naszą ofertę rozszerzyliśmy o możliwość zakupienia u nas alkoholi, ciast oraz tortów.
Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Planowanie I Komunii Św. powinno się zacząć już kilka miesięcy wcześniej. Nie tylko dlatego, żeby ze wszystkim zdążyć, ale również po to, aby nasze dziecko poczuło ten czas przygotowań (przede wszystkim tych duchowych) do jednego z najważniejszych dni w życiu.
Jednak rezerwacji sali na przyjęcie komunijne nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Bardzo często pierwsze rezerwacje pojawiają się już na dwa lata przed planowaną komunią.
Siwy Dym jest, na szczęście, obiektem dużym i może pomieścić kilka przyjęć komunijnych jednocześnie, ale jeśli Państwa lista Gości jest duża, albo bardzo duża to o miejscu na obiad należy pomyśleć jak najszybciej.

Dlaczego w Siwym Dymie?

Oczywistą kwestią podczas wyboru restauracji na komunijne przyjęcie jest menu i opinie o smakach charakteryzujących dane miejsce.
Jednak zawsze należy zwrócić uwagę na inne czynniki, które stanowią o komforcie podczas uroczystości.
Zaletą naszej restauracji jest duży plac zabaw, z którego bardzo chętnie korzystają dzieci (o ile oczywiście sprzyjają temu warunki pogodowe). Ponadto niewątpliwym atutem jest przestronny parking umożliwiający swobodne parkowanie kilkudziesięciu aut jednocześnie.
Posiadamy również cały zestaw zabawek dla najmłodszych pociech, dzięki którym możemy stworzyć kilka mini kącików zabaw wewnątrz restauracji.

W dniach, kiedy mamy jednocześnie wiele komunii staramy się zapewnić animatorów, którzy zajmą się dziećmi i w profesjonalny sposób zachęcą je do wspólnej zabawy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze pociechy się nie nudzą przy stołach i miło wspominają to ważne w ich życiu wydarzenie.
Oczywiście, jeżeli nasi Goście mają życzenia specjalne dotyczące zorganizowania dodatkowych odpłatnych atrakcji, to z przyjemnością podejmiemy się takiego wyzwania.

Komunie, czy przyjęcia w dniu chrztu, to tylko jeden z elementów naszej działalności. Serdecznie zapraszamy również do organizacji innych imprez rodzinnych. Bardzo często organizowane są u nas urodziny, w tym te jedne z najważniejszych – osiemnaste. Staramy się wspierać Państwa również w tych mniej radosnych wydarzeniach rodzinnych, jakimi są stypy.

Zapraszamy

That’s right Pro-essay-writer say it again but in a totally new way so your readers have no idea that they are reading the same information again